ПЕРЕДПЛАТА

“Автошляховик України” – науково-виробничий журнал для фахівців автомобільного транспорту та дорожнього господарства, що виходить у світ з 1960 року. На його сторінках друкуються матеріали про сучасні технології, наукові дослідження та розробки, висвітлюються питання організації та економіки виробництва, впровадження системи управління якістю транспортно-дорожнього комплексу, а також інформація про нові експлуатаційні й будівельні матеріали.

До складу редакційної колегії наукового фахового видання “Автошляховик України” входить 15 докторів наук, серед них: 6 докторів економічних наук, 1 доктор хімічних наук та 8 докторів технічних наук, а також 6 кандидатів технічних наук та 1 кандидат економічних наук.

Усі статті, опубліковані в журналі, проходять одностороннє сліпе рецензування (авторський рукопис передається рецензентові випусковим редактором журналу) або відкрите рецензування (безпосередня співпраця автора і рецензента з метою вдосконалення статті) та схвалюються до друку рішенням редколегії.

У нашій видавничій діяльності ми спираємось на положення Глави 36 “Право інтелектуальної власності на літературний, художній та інший твір (авторське право)” Цивільного кодексу України.

Виходить 4 рази на рік (місяці виходу: березень, червень, вересень, грудень)

Передплатити журнал «Автошляховик України» можна в усіх відділеннях зв’язку через Каталог періодичних видань України ДП «Преса» (наш передплатний індекс – 74000 ), а також через редакцію журналу: для цього заповніть форму замовлення (завантажити – form) та надішліть її на адресу: ikopanytsya@insat.org.ua

Вартість одного примірника науково-виробничого журналу «Автошляховик України» – 150 грн. 00 коп.