БЕЗПЕКА ПЕРЕВЕЗЕНЬ. НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

20 грудня 2018 року в ДП «ДержавтотрансНДІпроект» пройшов науково-методичний семінар «Безпека перевезень», присвячений підвищенню кваліфікації посадових осіб, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту. У семінарі взяли участь 53 фахівці ТОВ «ЕПІЦЕНТР К».
Привітальним словом відкрили семінар В. Б. Агеєв, перший заступник директора ДП «ДержавтотрансНДІпроект», та В. Ф. Позніхіренко, директор ТОВ «ЕПІЦЕНТР К».
Із актуальними питаннями убезпечення дорожнього руху на загальнодержавному рівні та на підприємствах, що утримують та експлуатують колісні транспортні засоби ознайомив присутніх В. М. Коськовецький, старший наук. співробітник ВДБТ НСМ.
Про деякі положення законодавства щодо робочого часу та часу відпочинку водіїв колісних транспортних засобів розповів М. Б. Назаренко, канд. техн. наук, вчений секретар ДП «ДержавтотрансНДІпроект».

Питання ідентифікації та обов’язкової перевірки технічного стану коліс, пневматичних шин, акумуляторних батерей – так звучала тема доповіді А. І. Данька, заступника завідувача відділу ВТЕ ДТЗ.
Про нормування витрат палива на автомобільному транспорті розповів учасникам семінару О. А. Клименко, заступник завідувача ЛДВПЕ.
Завдання та функції управління безпекою руху на автомобільному транспорті розкрив В. В. Журавель, заступник завідувача ВПВП.
Протягом семінару учасники мали змогу поставити запитання, разом з доповідачами обговорити та розібратися в актуальних для них виробничих проблемах у сфері безпеки перевезень.

ДП “ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ”
запрошує всіх бажаючих взяти участь
у наступних семінарах. З питань участі звертатись за адресою:
м. Київ, пр. Перемоги, 57, каб. 1107
тел: (044) 455-67-52
моб: (096) 974-87-31
e-mail: vkuzmich@insat.org.ua
Завідувач відділу підвищення кваліфікації
Кузьмич Валентина Петрівна